خانه سلامت ایران – عطاری آنلاین و محصولات طبیعی و ارگانیگ

خانه سلامت گلپایگان

مرجع طب ایرانی – اسلامی و طب سنتی

زندگی سالم با تغذیه سالم  -  تولید و عرضه محصولات طبیعی و ارگانیک

#شیوه_های_خرید_غیر_حضوری

#شیوه_های_خرید_غیر_حضوری

 1. خرید از طریق کالاهای موجود سایت

***جهت خرید از سایت «#فروشگاه_ خانه_سلامت» از هر نقطه از کشور وارد سایت اینترنتی به آدرس https://khaneh-salamat.ir می شوید؛ بعد از انتخاب محصولات مورد نظر و ثبت در سبد کالا وارد مرحله ثبت آدرس پستی و نحوه ارسال مرسوله به صورت پست سفارشی یا پیشتاز خواهید گردید. در مرحله بعد وارد مرحله پرداخت خواهید شد . در این مرحله به درگاه پرداخت اینترنتی امن متصل شده ومبلغ کالا را از طریق کارت های عضو شتاب پرداخت می نمایید.  در صورت موفقیت آمیز بودن پرداخت، کد رهگیری به شما داده خواهد شد. و در اولین فرصت اداری مرسوله شما از طریق پست ارسال و به دستتان خواهد رسید.

 • خرید با هماهنگی قبلی با مدیریت فروشگاه

***با توجه به اینکه بسیاری از کالاهای مورد نظر و موجود در عطاری هنوز در سایت قرار نگرفته و یا اینکه میزان مورد نیاز شما از هرکالا با مقدار کالاهای سایت تفاوت دارد، می توانید ضمن تماس با مدیر فروشگاه اینترنتی خانه سلامت به شماره ۰۳۱۵۷۴۳۸۳۸۰ و یا شماره همراه ۰۹۱۳۶۵۳۳۵۵۰(درساعات ۹صبح تا ۱۳ و عصرها از ۱۶تا۲۱) سفارش خود را اعلام و درصورت موجود بودن کالای مورد نظر، جهت پرداخت هزینه کالا از طریق درگاه امن پرداخت که در سایت قرار دارد، وارد سایت اینترنتی به آدرس https://khaneh-salamat.ir  شده و در قسمت بالای سایت روی «فرم پرداخت» کلیک می نمایید. در این مرحله و ضمن درج مشخصات و شماره تماس و سفارشات موردی خود بر روی گزینه پرداخت کلیک می نمایید. (به طو مثال: دارچین۵۰۰۰ تومان/زردچوبه ۳۰۰۰تومان/قند قهوه ای ۱۰ هزار تومان/دمنوش آویشن ۲۰۰۰ تومان و…) در این مرحله به درگاه پرداخت اینترنتی امن متصل شده ومبلغ کالا را از طریق کارت های عضو شتاب پرداخت می نمایید.  در صورت موفقیت آمیز بودن پرداخت، کد رهگیری به شما داده خواهد شد. با توجه به نوع هماهنگی صورت گرفته با مدیر سایت سفارش خود را اگر شهرستان گلپایگان و حومه آن ساکن هستید از طریق پیک و درصورت تمایل از طریق پست دریافت خواهید کرد.

 •  خرید تلفنی با هماهنگی با مدیریت فروشگاه و دریافت از طریق پیک

***با توجه به اینکه بسیاری از کالاهای مورد نظر و موجود در عطاری هنوز در سایت قرار نگرفته و یا اینکه میزان مورد نیاز شما از هر کالا با مقدار کالاهای سایت تفاوت دارد، می توانید ضمن تماس با مدیر فروشگاه اینترنتی خانه سلامت، سفارش خود را اعلام نمایید. درصورت موجود بودن کالای مورد نظر، جهت پرداخت هزینه، شماره کارت برای شما پیامک شده و بعد از واریز وجه، کالا از طریق پیک به آدرس شما ارسال می گردد.

از همکاری شما متشکریم

https://eitaa.com/salamat_golpa

۰۳۱۵۷۴۳۸۳۸۰

۰۹۱۳۶۵۳۳۵۵۰

#نمایندگی_فعال از سراسر کشور می پذیرد.

#آدرس_سایت_و_فروشگاه_اینترنتی

https://khaneh-salamat.ir

آدرس صفحه در اینستاگرام:

https://www.instagram.com/khaneh_salamat_ir/

کانال تلگرامی:

https://telegram.me/salamat_golpa

admin در تاریخ جمعه 8 فروردین 1399
نظرات (0)
 • نظر بدهيد
 • نام:
  ایمیل:
  وبسایت:


  طراحی و توسعه: کدهای رنگی
  تمام حقوق مادی و معنوی متعلق به خانه سلامت می باشد